O nas

Z przyjemnością witamy Państwa na stronie firmy LAVASTER, gdzie będziemy starać się w przejrzysty sposób informować o naszej działalności, która od początku związana jest z branżą konstrukcji stalowych.


Marka LAVASTER powstała w 2012 roku w Krakowie, kiedy to jej Właściciel – Marcin Wach – założył jednoosobową działalność gospodarczą, której głównym zadaniem było świadczenie usług zarządzających dla firm związanych z branżą stalową. Doświadczenie zawodowe Marcina Wach, które od 2005 roku było zdobywane głównie  w Mostostal Kraków S.A. i MK Corso Sp. z o.o., pozwoliło mu na szybki rozwój i zdobycie doświadczenia przy pozyskiwaniu i realizowaniu dużych kontraktów krajowych dla jednych z największych Inwestorów w Polsce oraz mniejszych realizacji dla klientów międzynarodowych.


Obecnie,od października 2015 roku, firma działa jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W zakresie jej usług jest projektowanie, wykonywanie i montaż konstrukcji stalowych z naciskiem na wielkogabarytowe realizacje. Firma dysponuje halą produkcyjną (ok 1000 mkw) z suwnicami o udźwigu od 5 – 32 ton, co pozwala na prefabrykację wielkotonażowych konstrukcji.W  listopadzie 2015 roku firma LAVASTER uzyskała certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji zgodnie z  PN EN 1090-2 wydany przez TUV SUD Polska co pozwala na produkcję elementów stalowych ze znakiem CE dla inwestycji krajowych i zagranicznych.


Oprócz prefabrykacji konstrukcji stalowych w zakresie usług firmy LAVASTER są także: prace projektowe, prace montażowe, prace antykorozyjne, badania nieniszczące (NDT), obróbka metali, doradztwo techniczne, usługi spawalnicze itp.

Zapraszamy do współpracy.